• pl
  • en
  • de
  • fr
  • ru
  • es

Aktualności

TEMARED wśród laureatów rankingu Diamenty Forbesa 2019

Luty 1, 2019

diament-forbes-2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma TEMARED po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł “Diamentu Forbesa”. Ranking przygotowywany przez firmę analityczną Bisnode Polska we współpracy z miesięcznikiem Forbes wyróżnia najdynamiczniej rozwijające się w danym roku firmy w kraju. TEMARED zajęła drugie miejsce w województwie lubelskim w kategorii firm z przychodami od 50 do 250 mln PLN.

Dzięki połączeniu mądrego zarządzania, nowoczesnego parku maszynowego oraz zespołu ambitnych ludzi znaleźliśmy się w gronie najlepszych przedsiębiorstw w Polsce.

Tytuł Diamentu Forbesa 2019 potwierdza świetne wyniki naszej firmy. TEMARED jest liderem rynku przyczep lekkich w Polsce. W 2018 roku wg. analizy PZPM udział w krajowym rynku grupy TEMARED wyniósł aż 32,6%, a liczba sprzedanych przyczep wyniosła 13 861 szt. W 2018 roku wyprodukowaliśmy ponad 50 tysięcy przyczep, które sprzedawane były w ponad 250 punktach w Europie, Afryce i Azji.

Celem na najbliższe miesiące, który stawia przed sobą firma, jest pobicie aktualnych wyników poprzez dalsze inwestycje oraz optymalizację procesów, tak by wkrótce zasiąść w fotelu europejskiego lidera w kategorii O1 i O2, których DMC nie przekracza 3,5 tony.

Zachęcamy do zapoznania się z rankingiem w lutowym wydaniu magazynu Forbes oraz do sprawdzenia naszej wizytówki internetowej TEMARED Diamenty Forbesa 2019.


Powrót