• pl
  • en
  • de
  • fr
  • ru

Aktualności

Program rabatowy dla Klientów Generali

Lipiec 20, 2018

Wraz z Generali Polska, które jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych od ponad 185 lat będącej synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności uruchomiliśmy program rabatowy dla Klientów posiadających aktywne polisy ubezpieczeniowe.

Klienci posiadający ubezpieczenie w Generali mogą korzystać ze specjalnego 3% rabatu na przyczepy marki TEMARED udzielanego w wybranych punktach dealerskich. Do uzyskania kodu potrzebny jest jedynie numer polisy, który należy wpisać na oficjalnej stronie programu: https://www.generali.pl/web/kontakt/programrabatowy

Wygenerowany kod należy okazać w punkcie dealerskim TEMARED. Rabat obowiązuje na wszystkie modele przyczep. Zachęcamy do korzystania ze zniżki!

Dokładny regulamin programu oraz lista punktów dealerskich, w których można wykorzystać kod znajduje się tutaj: https://www.generali.pl/files/program-rabatowy/regulamin-program-rabatowy-tema.pdfŚwietne wyniki firmy! Zdobywamy tytuł Orła “Wprost”

Czerwiec 29, 2018

Orły WprostNasza firma została uhonorowana kolejną nagrodą! Tym razem znaleźliśmy się w gronie ponad 30 firm z województwa Lubelskiego, które uzyskały najlepsze wyniki w poprzednim roku, zdobywając dyplom Orła „Wprost”.

Jest nam niezmiernie miło, że znaleźliśmy się w tak znamienitym gronie liderów biznesu. To kolejne potwierdzenie świetnej kondycji naszego przedsiębiorstwa. Na ten rok stawiamy przed sobą jeszcze bardziej ambitne cele. Mamy więc nadzieję, że nie tylko uda nam się powtórzyć te wspaniałe sukcesy w kolejnym roku, ale także znacząco poprawić osiągane wyniki.

Jest to już III edycja projektu Orły tygodnika „Wprost”, które wręczane są od 2016 roku i pierwsza, w której pojawiła się nasza firma. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się wiecej o tegorocznej edycji, zapraszamy do zapoznania się z artykułem: https://orly.wprost.pl/laureaci/2018/lubelskieTEMARED liderem – 1 miejsce w rankingu marek w Polsce

Czerwiec 1, 2018

TEMARED liderem w PolsceTEMARED jest liderem rynku przyczep lekkich w Polsce! Najnowsze analizy PZPM na podstawie CEP plasują naszą firmę na pierwszym miejscu w rankingu marek od stycznia do kwietnia br. Nasz udział w rynku to 28,4%, co oznacza zmianę r/r o 25,0%, a liczba sprzedanych przyczep lekkich od początku roku to prawie 4000!

Rozbudowując ofertę o nowe modele, stale poprawiając jakość i inwestując w nowoczesne maszyny oraz w rozwój pracowników chcemy  docierać do jeszcze szerszego grona Klientów. Ciesząc się ze wspaniałych wyników firmy liczymy na kolejne rekordy w kolejnych miesiącach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przyczep prezentowaną na stronie oraz do formularza dla nowych dealerów jeśli chcą Państwo dołączyć do naszej sieci dealerskiej.

Pobierz raport

/Źródło: http://www.pzpm.org.pl/pl/Rynek-motoryzacyjny/Rejestracje-przyczepy-i-naczepy-oraz-ciagniki-rolnicze/Kwiecien-2018rTEMARED na Gali rozdania nagród w rankingu Diamenty Forbesa 2018

Maj 9, 2018
Na wczorajszej Gali rozdania nagród w rankingu Diamenty Forbesa 2018 członek zarządu Pan Marek Rodak odebrał statuetkę oraz dyplom dla firmy TEMA za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii firm z przychodem od 50 do 250 mln PLN zarówno w rankingu lubelskim, jak i ogólnopolskim.
 
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znaleźliśmy się w tak zaszczytnym gronie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Dziękujemy wszystkim partnerom oraz pracownikom, wraz z którymi osiągnęliśmy ten sukces.
 

Dynamicznie rosnące zainteresowanie naszymi przyczepami oraz świetna kondycja firmy pozwalają nam mieć nadzieję na ponowne nagrodzenie w przyszłym roku, do czego będziemy z całych sił dążyć.Targi Pracy 2018 Lublin – Praca w TEAMRED – Rekrutacja

Kwiecień 19, 2018

Wczoraj uczestniczyliśmy w XV edycji Targów Pracy organizowanych przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie. Wraz z dynamicznym rozwojem TEMARED inwestuje w ludzi, którzy chcieliby się stać częścią naszego sukcesu i pracować z nami.

Dla osób poszukujących zatrudnienia przygotowaliśmy oferty pracy na 6 ciekawych i pełnych wyzwań stanowiskach:

  • Operator Prasy Krawędziowej CNC – Wykrawarki
  • Planista Produkcji
  • Elektryk – Konserwator
  • Magazynier
  • Monter
  • Specjalista ds. sprzedaży – Handlowiec

Dokładne zadania, wymagania oraz oferta na każde z tych stanowisk znajdują się również na naszej stronie internetowej w zakładce “Kariera”.

Nasze stanowisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, ale jeśli Ty również chcesz dołączyć do naszej firmy i pracować z nami prześlij swoje CV na adres: praca@temared.com

W przesyłanym CV uprzejmie prosimy zamieścić klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przykładowo, treść takiej klauzuli może brzmieć: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tema Sp. z o.o. Sp. k. moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV, w celu realizacji procesu rekrutacji.Nowe przyczepy reklamowe TEMARED – Producent przyczep

Kwiecień 13, 2018

Jako producent przyczep reklamowych wiemy, że reklama mobilna ma bardzo wiele zalet ale do tej pory na rynku nie było odpowiedniego rozwiązania, które pozwalałoby na prezentację bardzo dużych bannerów, a tylko te mogą naprawdę przykuć uwagę odbiorcy.

przyczepa reklamowa TEMARED

Oferta przyczep TEMARED powiększa się o nowy model, który jest odpowiedzią na liczne zapytania ze strony Klientów. W gamie ponad 150 różnorodnych przyczep będzie można znaleźć teraz nowoczesną przyczepę reklamową dostępną w trzech rozmiarach. Największa z nich będzie mogła zmieścić reklamę o długości ponad 11,5 m oraz wysokości 2,8 m!

Podstawowa wersja pozwoli na umieszczenie na niej reklamy mobilnej o długości do 4,2 metra, a wersja pośrednia o długości 7,9 metra. Dostosowanie długości jest możliwe dzięki modułowej budowie. Przyczepa może być wyposażona w dodatkowe ramy z przodu oraz z tyłu, które mogą być dowolnie regulowane, w ten sposób osiągając pożądaną wielkość.

Mimo ogromnej powierzchni reklamowej przyczepa jest stabilna i nie ma obaw, że przewróci się np. podczas mocnego wiatru. Na bardzo wytrzymałej konstrukcji przygotowano miejsca do umieszczenia obciążeń. Dodatkowo po obu stronach ramy umieszczono wysuwane podpory.

Przyczepa posiada jedną oś niehamowaną 750 kg, koła 165/75 R13 oraz DMC 750 kg. Do jej budowy zastosowano najwyższej jakości podzespoły dostarczane przez renomowanych producentów. Gwarantuje to wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie i odporność na wykorzystanie w każdych warunkach.

Nowe przyczepy reklamowe TEMARED są już dostępne w sprzedaży u dealerów marki w całej Polsce oraz ponad 34 krajach Europy.Pierwsza laweta jednoosiowa z kołami na zewnątrz powierzchni transportowej w ofercie TEMARED

Marzec 2, 2018

Przedstawiamy pierwszy w naszej ofercie model lawety jednoosiowej z kołami na zewnątrz powierzchni transportowej. Laweta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie płynące z całej Europy.

CAR FLAT 3518 U

CAR FLAT 3518 U to nazwa nowego modelu bardzo niskiej lawety jednoosiowej w ofercie naszej firmy. To pierwsza przyczepa, której konstrukcja opiera się na jednej osi i posiada koła na zewnątrz powierzchni transportowej w ofercie tego producenta. Stworzenie tego modelu to odpowiedź na wiele zapytań z różnych rynków europejskich.

 

Przyczepa jest skierowana przede wszystkim do użytkowników małych samochodów rajdowych oraz osób jeżdżących kamperami, które zabierają ze sobą małe auta do zwiedzania. To właśnie oni w pełni wykorzystają wyjątkowe cechy tej lawety. Chodzi przede wszystkim o bardzo niską wysokość przyczepy, która wynosi jedynie ok 410 mm. Zapewnia to bardzo niski kąt najazdu, dzięki czemu można na przyczepę najeżdżać pojazdami o bardzo niskim prześwicie.

Laweta jest kiprowana grawitacyjnie i posiada najazdy typu LOHR o długości 455 mm przytwierdzone na stałe do powierzchni transportowej. Oznacza to, że zarówno załadunek, jak i wyładunek pojazdu z przyczepy są bardzo komfortowe i szybkie. Niskoprofilowe koła dodatkowo obniżają środek ciężkości, dlatego przyczepa bardzo dobrze się prowadzi. Oznacza to również niskie ustawienie błotników, które nie przeszkadzają w otwieraniu drzwi pojazdu znajdującego się na przyczepie.

CAR FLAT 3518 U może być konfigurowany według indywidualnych potrzeb użytkownika. Dostępne są dwie wersje DMC 1350 i 1500 kg. Istnieje możliwość zamówienia wersji z wypełnieniem sklejkowym lub sklejkowym i aluminiowym powierzchni pomiędzy najazdami. Lawetę można też doposażyć w koło zapasowe ze wspornikiem, przyciągarkę ze wspornikiem oraz podnośnik korbowy.

Laweta CAR FLAT 3518 U dostępna jest już w sprzedaży u dealerów przyczep marki TEMARED na terenie całej Europy.TEMARED wśród laureatów rankingu Diamenty Forbesa 2018

Styczeń 25, 2018

diament-forbes-2018Jest nam niezmiernie miło poinformować, że TEMARED otrzymała tytuł “Diament Forbesa 2018“. Diamenty Forbesa to prestiżowy ranking, który wyróżnia przedsiębiorców z sukcesami, innowatorów, których biznes rozwija się najszybciej na rynku.

Cieszymy się, że dzięki wytężonej pracy naszej załogi, wspaniałym współpracownikom i partnerom, ogromnym inwestycjom w nowoczesne maszyny oraz nastawieniu na innowacyjność znaleźliśmy się w gronie najlepszych przedsiębiorstw w Polsce.

Tytuł Diamentu Forbesa 2018 potwierdza świetne wyniki naszej firmy. Tylko w poprzednim roku wyprodukowaliśmy prawie 40 tysięcy przyczep, które sprzedawane były w ponad 34 krajach Europy oraz m.in. w Izraelu czy w Maroku, W kategorii przyczep lekkich (DMC do 750 kg) osiągnęliśmy 18% wzrost rok do roku uzyskując ponad 24% udział w rynku.

Biorąc pod uwagę plany wdrożeniowe nowych modeli przyczep, wspaniałe wyniki oraz niesłabnące zaangażowanie w ciągły rozwój przedsiębiorstwa liczymy na to, że obecny rok będzie dla nas jeszcze lepszy.

Zachęcamy do zapoznania się z rankingiem w lutowym wydaniu Forbesa oraz do odwiedzenia naszej wizytówki internetowej na podstronie rankingu, do której link znajduje się poniżej.

Diamenty Forbesa 2018 – TEMARED Diamenty Forbesa 2018

ranking-diamenty-forbesa-2018PROJEKTY UE 2016 – Zapytanie ofertowe – „Zwiększenie aktywności gospodarczej TEMA poprzez wsparcie doradcze związane z internacjonalizacją – Etap I”

Kwiecień 26, 2016

Tema Sp. z o.o. sp.k. ogłasza przetarg na realizację działań doradczych mających na celu przygotowanie modelu biznesowego internacjonalizacji w przedsiębiorstwie TEMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA związanego z wprowadzaniem na rynek istniejącego produktu – przyczepy samochodowe o DMC do 3,5T, w ramach planowanego do realizacji projektu pt. „Zwiększenie aktywności gospodarczej TEMA poprzez wsparcie doradcze związane z internacjonalizacją – Etap I”

Wszelkie szczegóły w zapytaniu ofertowym:
ZAPYTANIE OFERTOWE
Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego FORMULARZ OFERTY_
Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego Oświadczenie o braku powiązań kapitałowych lub osobowych
Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego Standard tworzenia Modelu biznesowego internacjonalizacjiInformacja o wyniku postępowania – audyt wzorniczy, strategia wzornicza

Grudzień 28, 2015

logo_parp_fu

Informacja o wyniku postępowania – audyt wzorniczy, strategia wzornicza

W toku postępowania przeprowadzonego zgodnie z zasadą konkurencyjności opisaną w Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020, Zamawiający zawiadamia,iż w przedmiotowym postępowaniu Wykonawcą przedmiotu zamówienia będzie:

CODE DESIGN SP. Z O.O.PLAC GRUNWALDZKI 8-10, LOK. 639-648, 40-950 KATOWICE

Wybrany wykonawca spełnił warunki udziału w postępowaniu oraz złożył najkorzystniejszą ofertę. Pełna dokumentacja z postępowania ofertowego jest dostępna do wglądu w siedzibie Zamawiającego.

Informacja o wyniku postępowania – audyt wzorniczy,strategia wzornicza – pobierz