• pl
 • en
 • de
 • fr
 • ru

Kontakt

Chcesz kupić przyczepę detalicznie?
Przejdź do zakładki dystrybucja i serwis aby znaleźć najbliższego dealera.


 

 

TEMA Sp. z o.o. sp.k.
al. Lotników Polskich 1
21-040 Świdnik
Dział Handlowy
tel.: +48 81 451 15 31/32
email: sprzedaz@temared.com
Sekretariat
tel.: +48 81 451 15 21
email: info@temared.com
Dział Zakupów
tel.: +48 81 451 15 33
email: zaopatrzenie@temared.com

captcha

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Dz.U.UE.L.2016.119.1) (dalej: „RODO”) informujemy, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnianych poprzez formularz kontaktowy będzie Tema Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Świdniku (Al. Lotników Polskich 1, 21-040 Świdnik). Kontakt z nami możliwy jest poprzez pocztę elektroniczną pod adresem: odo@temared.com.
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Przetwarzanie danych jest więc niezbędne do celów wynikających z naszych prawnie uzasadnionych interesów. Podstawą prawna takiego przetwarzania danych osobowych będzie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.
 3. Pani/Pana dane osobowe nie będą nikomu ujawniane. Dostęp do danych będzie miał jedynie nasz pracownik udzielający odpowiedzi na przesłane zapytanie.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas w jakim istniał będzie cel przetwarzania, a więc potrzeba wzajemnego kontaktu zainicjowanego przesłanym zapytaniem. Po tym czasie dane osobowe zostaną przez nas niezwłocznie usunięte.
 5. Ma Pani/Pan prawo do:
  1. żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
  2. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
  3. przenoszenia danych;
  4. wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2; 00-193 Warszawa).
 6. Podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do przesłania zapytania i udzielenia przez nas odpowiedzi.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas przetwarzane w sposób, który skutkowałby zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji, w tym profilowaniem.